بهترین آموزشگاه های زبان همدان

امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم شده است و می‌توان گفت بسیاری از شغل ها به زبان انگلیسی نیاز دارند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند و میخواهند بهترین آموزشگاه ها و معتبر ترین آموزشگاه ها را برای آموزش زبان انگلیسی پیدا کنند ما در این مقاله از کی برتره برخی از ببهترین آموزشگاه های زبان همدان را به شما معرفی خواهیم کرد.

موسسه زبان پارسه
1

موسسه زبان پارسه

آموزشگاه زبان انگلیسی پارسه یکی از بهترین آموزشگاه های زبان همدان می باشد که چندین سال سابقه تدریس حرفه اي زبان را دارا می باشد این آموزشگاه دوره های فشرده یادگیری زبان انگلیسی را دارد و شاگردانی را در تمامی سنین پذیرا می باشد و روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به کار می گیرد در این آموزشگاه زبان اساتید  حرفه ای و با تجربه مشغول به کار هستند و از روش های به روز و تخصصی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند.

 

آدرس: همدان خیابان مهدیه بالاتر از بانک ملی نبش کوچه قیام پلاک ۲۰۲

آموزشگاه زبان صدر
2

آموزشگاه زبان صدر

آموزشگاه زبان صدر یکی از بهترین آموزشگاه های زبان همدان می باشد که از به روزترین و جدیدترین متد های روز دنیا برای آموزش زبان انگلیسی به شاگردان خود استفاده می کند و اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به کار هستند به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای زبان انگلیسی را به شاگردان خود آموزش می دهند و از روش‌های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده می کنند.

 

آدرس: همدان خیابان طالقانی جنب کتابخانه آزادی کوچه نوا

بیشتر بخوانید:   بهترین سالن های زیبایی همدان
مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی پردیس
3

مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی پردیس

مرکز تخصصی زبان های خارجی پردیس یکی از بهترین آموزشگاه های زبان همدان میباشد که اساتید بسیار حرفه‌ای در آموزش میدهند و از سیستم های آموزشی به روز دنیا استفاده می کنند. از جمله ویژگی های موسسه آموزشی زبان پردیس عبارتند از : سیستم آموزشی متناسب برای تمامی سنین یعنی کودک و نوجوان و بزرگسال و داشتن تخصص کافی در آموزش کودکان ۳ سال تا ۷ سال و برگزار کردن کلاس های تخصصی فقط برای مکالمه و آیلتس و تافل‌.

 

آدرس: همدان خیابان بوعلی سیزده خانه جنبه تامین اجتماعی پلاک ۵۴۹

موسسه گاما شعبه آنلاین
4

موسسه گاما شعبه آنلاین

موسسه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان شهر همدان می باشد و تنها موسسه می باشد که با تمامی معیارهای به روز دنیا زبان انگلیسی را به صورت آنلاین و غیر حضوری آموزش می دهد در این آموزشگاه به طور کلی معیارها و ملاک هایی که باعث می شود در این آموزشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور شناخته شود استفاده می‌شود و اساتید کاملاً با تجربه و برجسته و حرفه ای مشغول به کار هستند.

موسسه زبان بامداد دانش
5

موسسه زبان بامداد دانش

موسسه زبان بامداد دانش همدان با بیش از چندین سال سابقه در زمینه آموزش زبان های خارجی یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر همدان میباشد که اساتید کاملاً حرفه ای و با تجربه و خوشنام در این آموزشگاه مشغول به تدریس می باشند. این آموزشگاه روش های بسیار حرفه ای و بروز و جدید را برای یاد دادن زبان انگلیسی استفاده می کند و دوره های آموزشی فشرده  را دارا می باشد و دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی را نیز دارد.

بیشتر بخوانید:   بهترین گلفروشی های همدان

 

آدرس: همدان خیابان مهدیه روبروی سازمان دانش آموزی پلاک ۲۱۱

موسسه زبان کیش همدان
6

موسسه زبان کیش همدان

قطعاً میدانید که موسسه های زبان کیش از بهترین موسسه های آموزش زبان در کل کشور میباشد و زبانزد می باشد در این آموزشگاه اساتید بسیار حرفه‌ای و باتجربه و مشغول به تدریس می باشند و زبان انگلیسی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به شما آموزش می دهند این آموزشگاه کلاسهای مخصوص کودکان ۳ سال به بالا را دارا می باشد و روش های منحصر به فرد و خاصی را برای آموزش به کودکان به کار می گیرد و کلاس های بسیار حرفه ای و فوق تخصصی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی را دارا می باشد.

 

آدرس: همدان میدان آرامگاه بوعلی ابتدای خیابان پاستور پلاک ۳۴

زبان سرای ملل همدان
7

زبان سرای ملل همدان

آموزشگاه زبان انگلیسی ملل با چندین سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر همدان میباشد که دارای شعبه های دیگری در شهرهای دیگر نیز می باشد و در این مرکز آموزشی فوق تخصصی اساتید کاملاً حرفه ای و با تجربه مشغول به کار و تدریس می باشند می باشد. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر همدان می باشد.

 

آدرس: همدان انتهای خیابان هنرستان

آموزشگاه زبان بارمان
8

آموزشگاه زبان بارمان

آموزشگاه زبان بارمان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر کرج میباشد که اساتید بسیار فوق العاده و حرفه ای و با تجربه ای در این آموزشگاه تدریس می کنند این آموزشگاه دوره های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را دارا می باشد و همینطور ترم های فشرده برای افرادی که می خواهند به سرعت زبان انگلیسی را آموزش ببینند را دارا می باشد آموزشگاه زبان بارمان با به کارگیری روش های به روز و جدید در یاد دادن زبان انگلیسی توانسته است به یکی از بهترین آموزشگاه های یادگیری زبان انگلیسی تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:   بهترین هتل های پنج ستاره همدان

 

آدرس: همدان میدان پژوهش ابتدای خیابان مهدیه بالاتر از ۱۲ متری توحید

آموزشگاه زبان مهرگان
9

آموزشگاه زبان مهرگان

آموزشگاه زبان مهرگان یکی دیگر از بهترین و تخصصی ترین آموزشگاه یادگیری زبان انگلیسی در شهر همدان می باشد که تجربه بسیار زیادی را دارا می باشد و سابقه درخشانی در آموزش زبان انگلیسی داشته است این آموزشگاه با به کارگیری روش های فوق العاده برای آموزش زبان انگلیسی توانسته است افراد زیادی را به سمت خود جذب کند و تکنیک های محاسبه سبزی برای آموزش تخصصی مکالمه را دارا می باشد.

 

آدرس: همدان خیابان بوعلی سرپل یخچال پاساژ امام رضا طبقه سوم

آموزشگاه دهکده زبان
10

آموزشگاه دهکده زبان

آموزشگاه دهکده زبان یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر همدان می باشد که اساتید بسیار حرفه ای و با تجربه در این آموزشگاه مشغول به تدریس می باشد این آموزشگاه کلاس های فشرده برای یادگیری مکالمه انگلیسی را برگزار می کند و همینطور کلاس های مخصوص برای کودکان و نوجوانان را برگزار می کند.

 

آدرس: همدان میدان جهاد خیابان بین النهرین پایین تر از حسینیه بختیاریها پلاک ۱۴

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *