بهترین باغ رستوران های کرج

امروز ما در این مقاله از کی برتره برخی از بهترین باغ رستوران های کرج را معرفی می کنیم. می توان گفت که کرج یکی از شهر های پر طرفدار ایران است که در نزدیکی شهر تهران نیز واقع شده است. همچنین می توان گفت که نزدیکی این شهر به پایتخت کشور و همچنین امکاناتی که دارد سبب شده است تا این شهر نیز یکی از شهر های پرجمعیت و پر رفت و آمد ایران باشد همچنین می توان گفت که همین انر نیز سبب شده است تا رستوران های گوناگونی در این شهر ایجاد شوند و افراد از آن ها نیز استفاده کنند.

می توان گفت که کرج دارای رستوران های متفاوتی در مناطق مختلف است که هر کدام از این رستوران ها دارای سبک های مختلفی هستند که می توانند سلیقه های مختلف افراد را پوشش دهند‌ همچنین می توان گفت که رستوران های مهرشهر کرج نیز دارای طرفداران زیادی هستند.

رستوران سرآشپز کرج
1

رستوران سرآشپز کرج ؛ با فضای باز

می توان گفت که درحال حاضر یکی  از بهترین باغ رستوران های کرج، کافه رستوران سرآشپز نیز می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی نیز است.این رستوران دارای  محیطی بسیار دلپذیر وهمچنین  دوست داشتنی و منویی استو که از یک کافه رستوران خوب می توانید توقع داشته باشید

همچنین درباره ابن رستوران می توان گفت که قیمت‌های این رستوران زیاد است  و چنانچه شما از کیفیت بالا و محیط زیبای اینجا لذت می برید باید به قیمت های این رستوران نیز توجه کنید و ان را درنظر داشته باشید این رستوران یک حیاط بسیار دنج نیز دارد که بهدشما ابن امکان را نی دهد تا در هوای خوب  در آن بشینید و در محیط باز غذای خود را میل کنید.

 

آدرس: بلوار جمهوری جنوبی – بین میدان سپاه و میدان والفجر

بیشتر بخوانید:   بهترین سالن تخصصی رنگ مو در کرج
باغ رستوران دهکده کرج
2

باغ رستوران دهکده کرج

یکی دیگر از بهترین رستوران های کرج که هم میوتودت گفت که باغ است و هم رستوران رستوران دهکده است. این باغ رستوران بسیار زیبا در کرج واقع شدهداست همچنین درباره این رستوران می توان گفت که این رستوران دارای فضای باز بسیار زیبا است  که در آن نیز آلاچیق های متنوع با سبکی زیبا  و منظره و طبیعت وجود دارد همچنین این رستوران دارای فضایی بسته و داخلی نیز می باشد این امر یعنی داشتن دو فضای متفاوت در یک رستوران سبب شده است که چنانچه های بیرون از رستوران خوب نبود شما  بتوانید باز هم از رستوران استفاده کنید و در فضای داخلی آن بنشینید و غذای خود را میل کنید.

 

آدرس باغ رستوران دهکده کرج

کرج – مهرشهر – نبش خیابان چمن ۳ – باغ رستوران دهکده

رستوران یوسف کرج
3

رستوران یوسف کرج

درباره ابن رستوران زیبا می توان گفت که این رستوران چیزی بهتراز یک رستوران عالی نیز می باشد و از نظر افراد مختلف این رستوران یکی از بهترین رستوران های موجود در  کرج است.می توان گفت که این رستوران یک مجتمع تفریحی بسیار زیبا است که دارای هفت هزار متر مساحت نیز می باشد که در سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است و توانسته پیشرفت بسیار زیادی کند‌

در این رستوران آلاچیق‌هایی وجود دارد که دارای ظرفیت‌های گوناگونی نیز می باشند در این آلاچیق ها امکاناتی مانند سیستم گرمایش از کف، اسپلیت و سیستم موسیقی جداگانه نیز وجود دارد که سبب خاص بودن بیشتر این آلاچیق ها و همچنین این رستوران شده است.بنابراین می توان‌گفت که انتخاب این رستوران می توان یک انتخاب خوب برای گذراند وقت باشد.

 

آدرس رستوران یوسف

کیلومتر 6 جاده چالوس – مجتمع توریستی تفریحی یوسف

بیشتر بخوانید:   بهترین دانشگاه‌‌های کرج
کافه رستوران شاندیز دنیز
4

کافه رستوران شاندیز دنیز

می توان‌گفت که کافه رستوران شاندیز دنیز از دیگر رستوران های بسیار خوب کرج است که دارای محبوبیت بسیار زیادی در میان افراد نیز است. این رستوران دارای غذا های بسیار باکیفیت نیز می باشد که همین موضوع نیز سبب شده است تا افراد با سلیقه های متفاوت از غذاهای این رستوران رضایت داشته باشند. فضای این رستوران بسیار زیبا و دلنشین است و افرادی که به این رستوران مراجعه می کنند می توانند با آرامش و خیال راحت غذای مورد علاقه خود را میل کنند و از آن نیز لذت ببرند.پس این رستوران ونیز می تواند انتخاب بسیار خوبی برای صرف غذا باشد و افراد می توانند به آن مراجعه کنند و از خدمات آن نیز بهره ببرند.

 

آدرس کافه رستوران شاندیز دنیز

کرج فاز دوم مهرشهر

رستوران ارکیده کرج
5

رستوران ارکیده کرج

می توان‌گفت که رستوران ارکیده  یکی از کهن ترین رستوران‌های کرج و مطرح‌ترین آن‌ ها نیز می باشد . رستوران ارکیده کرج دارای یک فضای باز بسیار زیبا و ارامشبخش است  که با صدای رودخانۀ جاده چالوس و طبیعت بسیار دلپذير آن  یکی از بهترین گزینه ها برای این است که شما  یک روز تعطیل را در ان کیز بگذرانید. همچنین می توان گفت  که باید این موصوع را نیز درتظر داشته باشید که رستوران ارکیده شعبه جاده چالوس در  روزهای پنج‌شنبه و جمعه امکان رزرو ندارد پس شما باید به ر و این رستوران توجه داشته باشید و به گونه ای اقدام کنید که بتوانید یک مکان خوب در این رستوران زیبا رزو کنید و از آن نیز لذت ببرید

 

آدرس رستوران ارکیده

البرز، کرج – جاده چالوس – کیلومتر ۱۴ – رستوران ارکیده

سفره خانه سنتی لیلی و مجنون کرج
6

سفره خانه سنتی لیلی و مجنون کرج

می توان‌گفت‌ که سفرخانه سنتی لیلی و مجنون از رستوران هایی است که شما را نیز به یاد گذشته‌ می اندازد و خاطرات را برای شما یاد آور می شود.پس می توان گفت که سفره‌خانه سنتی لیلی و مجنون مکانی با فضای بسیار جالب و زیبا است.

بیشتر بخوانید:   بهترین استخرهای کرج

می توان گفت که فضای این مکان نیزبا اسم سفره‌خانه هماهنگ است و همین ویژگی کنار اجرای زنده و شاید قرار عاشقانه‌تان بتواند خاطرۀ ماندگاری برای شما ایجاد کند.

می توان گفت که گوناگونی و تنوع بسیار زیاد غذایی  در سفره خانه لیلی و مجنون نیز وجود دارد. می توان گفت مینوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و کبابی نیز است.

 

آدرس سفره خانه سنتی لیلی و مجنون

البرز، کرج – گلشهر – کوکب شرقی – بوستان تاج یاسمن جنوبی – رستوران لیلی و مجنون

کافه رستوران نویان کرج
7

کافه رستوران نویان کرج

می توان گفت که یکی از بهترین رستوران های کرج کافه رستوران نویان نیز می باشد که در نیان افراد مختلف نیز محبوبیت زیادی دارد همچنین می توان گفت که اینورستوران نیز  به دلیل فضای باز و طبیعت‌ زیبای خود نیز نمونه ای از  باغ رستوران می باشد

در کافه رستوران نویان انواع گوناگون از نوشیدنی ها و غذاهای ایرانی و فرنگی تهیه می شود و افراد می توانند ازانها استفاده کنند همچنین این رستوران دارای سرویس چای و قلیان نیز است که به دست کارکنان و پرسنل مجرب خود برای مهمانان سرو می‌شود.پس می توان گفت که این رستوران نیز می توان انتخاب خوبی باشد تا شما به آن مراجعه کنید و از فضا و همچنین غذا های آن نیز لذت ببرید.

 

آدرس رستوران نویان

البرز – کرج – مهرشهر – چهارباندی – چمن ۲ – باغ رستوران نویان

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *