بهترین خط چشم های سنگی

بهترین خط چشم های سنگی دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند که ما در ادامه این مقاله از کی برتره قصد داریم تا به توضیح این ویژگی‌ها و معرفی بهترین خط چشم های سنگی بپردازیم .خط چشم‌ها لوازم‌های آرایشی ای به حساب می‌آیند که تاثیر بسیار زیبا و اثر بخشی را در زیبایی چهره دارند و می‌توانند فرم چهره شما را بسیار جذاب‌تر و زیباتر کنند.

خط چشم‌ها می‌توانند چشمان شما را بسیار درشت‌تر و کشیده‌تر از حالت معمول نشان دهند و ظاهری بسیار جذاب را برای شما بسازند به همین دلیل است که بسیاری از خانم‌ها به دنبال خط چشم‌های با کیفیت با رنگ مشکی پر رنگی هستند تا بتوانند با استفاده از آن ظاهری بسیار جذاب را برای خود بسازند.

خط چشم ها انواع مختلفی را دارد که خانم‌ها طبق سلیقه و نیاز خود آنها را انتخاب می‌کنند ؛ برای مثال برخی از خانم‌ها تنها با خط چشم‌های ماژیکی می‌توانند خط چشم بکشند و برخی دیگر با خط چشم‌های مویی می‌توانند خط چشم خود را بکشند به همین دلیل خط چشم‌های مویی را انتخاب می‌کنند. انواع دیگر خط چشم‌ها ، خط چشم‌های سنگی ،خط چشم‌های مدادی، خط چشم‌های ضد آب خط چشم‌های ماژیکی ‌باشد که ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا بهترین خط چشم های سنگی را برای شما معرفی کنیم و آنها را از لحاظ ویژگی و خواص بررسی کنیم.

بهترین خط چشم های سنگی

۱_ خط چشم کریولان

اگر بخواهیم یکی از بهترین خط چشم های سنگی را به شما معرفی کنیم قطعاً خط چشم کریولان از این خط چشم‌ها می‌باشد. این خط چشم با انواع پوست‌ها سازگار می‌باشد و در نشان دادن حالت چشمان شما بسیار تاثیرگذار می‌باشد. این خط چشم برای آرایش‌های اسموکی و حرفه‌ای بسیار مناسب و عالی می‌باشد. این محصول دارای ماندگاری بسیار بالایی می‌باشد و می‌تواند مدت زمان بسیار طولانی را بر روی صورت شما بماند.

بیشتر بخوانید:   بهترین کرم پودر های ضد عرق

این خط چشم ضد آب می‌باشد مناسب مهمانی‌ها و مجالس بوده و شما می‌توانید از آن در مکان هایی که قرار است زمان طولانی در آنجا بمانید استفاده کنید. این خط چشم دارای حجم بسیار زیادی می‌باشد و شما می‌توانید مدت زمان بسیار طولانی را از آن استفاده کنید و علاوه بر آن قابل استفاده با قلم موی مرطوب می‌باشد و دارای ماندگاری بسیار بالایی می‌باشد. این خط چشم دارای رنگ مشکی فوق العاده‌ای بوده و کاملاً مات می‌باشد.

۲_ خط چشم سنگی (آکوا) نایسپیدو

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین خط چشم های سنگی را به شما معرفی کنیم قطعاً گزینه بعدی ما این خط چشم می‌باشد. لازم به ذکر است که به این قضیه توجه شود که این خط چشم دارای حجم بسیار بالایی می‌باشد و شما می‌توانید مدت زمان بسیار طولانی را از این خط چشم استفاده کنید. و همینطور شما می‌توانید با استفاده از یک قلم مویی مرطوب از این خط چشم استفاده کرده و نوع قلم را خودتان انتخاب کنید.

این قضیه برای افرادی که توانایی کشیدن خط چشم با هر قلمی را ندارند بسیار عالی بوده و می ‌توانند طبق توانایی‌های خود قلم مورد نیازشان را انتخاب کنند. ماندگاری بسیار بالا و رنگ مشکی فوق العاده از دیگر ویژگی‌های این خط چشم فوق العاده می‌باشد که افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

بهترین خط چشم های سنگی

۳_ خط چشم سنگی هانتین

خط چشم سنگی هانتین یکی دیگر از بهترین خط چشم های سنگی می باشند که ماندگاری بسیار بالا فوق العاده‌ای را دارد و در برابر تعریق و رطوبت بسیار مقاوم می‌باشد و می‌تواند مدت زمان طولانی را بر روی صورت شما بماند. از ویژگی‌های فوق العاده این خط چشم رنگدانه‌های مشکی فوق العاده‌ای که در آن به کار رفته می‌باشد که سبب شده است تا رنگ مشکی فوق العاده و جذابی را داشته باشد. این خط چشم فوق العاده دارای رنگ مشکی مات می‌باشد که آرایش شما را بسیار طبیعی و زیباتر می‌کند.

بیشتر بخوانید:   بهترین ریمل های ایرانی

برای استفاده از این خط چشم که یکی از بهترین خط چشم های دنیا نیز هست باید یک قلم مویی را خریداری کرده و آن را مرطوب کنید و از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این خط چشم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل است که جز بهترین خط چشم‌های سنگی به حساب می‌آید.

۴_ خط چشم سنگی فستیوال

یکی از بهترین خط چشم های سنگی خط چشم سنگی فستیوال می‌باشد که توانسته است با کیفیت بسیار بالا فوق العاده‌ای که دارد به یکی از بهترین خط چشم‌های سنگی تبدیل شود. این خط چشم فوق العاده دارای رنگ مشکی بسیار پررنگ و جذابی می‌باشد که می‌تواند آرایش شما را بسیار زیبا و خاص کند. توجه داشته باشید که این خط چشم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به هیچ عنوان زیر چشمان شما را سیاه نمی‌کند و زیر چشمان شما پخش نمی‌شود. خط چشم فستیوال به عنوان یکی از بهترین خط چشم های سنگی در میان بانوان شناخته می‌شود.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *