بهترین فست فود های مشهد نزدیک حرم

ما در این مقاله از کی برتره برخی از بهترین فست فود های مشهد نزدیک حرم واقع شده اند را معرفی می کنیم. مشهد یکی از بزرگترین شهر های ایران است که هر سال مسافران بسیار زیادی به این شهر سفر می کنند و از مکان های دیدنی آن نیز دیدن می کنند.

همچنین می توان گفت که یکی از اصلی ترین دلیل مسافرت افراد به این شهر وجود حرم امام رضا(ع) است که افراد تمایل زیادی برای زیارت این حرم نیز دارند.می توان گفت وجود مسافران زیاد در این شهر سبب شده است تا رستوران ها و فسفودی های بسیار زیادی در این شهر ایجاد شود و افراد بتوانند با خیال راحت غذاهایی را که دوست دارند را استفاده کنند.

می توان گفت که افرادی که به زیارت حرم امام رضا (ع) می روند تمایل دارند که بعد از بازگشت از زیارت به فسفودی و یا رستوران بروند پس ور این حال افراد تمایل دارند تا به رستوران ها و فست فودی های نزدیک حرم بروند همچنین امروزه فست فود غذای محبوبی در میان مردم است در نتیجه افراد تمایل زیادی دارند که به فست فودی های نزدیک حرم بروند و در آنجا غذا میل کنند.

فست فود لیالی لبنان
1

فست فود لیالی لبنان

می توان گفت که لیالی لبنان یکی از بهترین فست فودهای مشهد است که در خیابان امام رضا واقع شده است این فست فودی در اطراف حرم واقع شده است.همچنین می توان گفت که این فست فود به علت دارا بودن غذاهای عربی خود  که به پیتزا بعلبکی نیز معروف است، شهرت زیادی دارد و در میان افراد مختلفی محبوبیت نیز دارد.

انواع پیتزا، شاورما، فطیره به همراه پیش غذا و انواع نوشیدنی از جمله غذاهایی است که در منوی این فست فودی نیز وجود دارد و افراد می توانند آن ها را نیز سفارش بدهند.یکی از دلایل محبوبیت این فست فودی در میان مردم این است که  در فست فود لیالی لبنان افراد این  امکان را دارند  که بتوانند تمام مراحل آماده سازی غذا را مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید:   بهترین سالن های زیبایی مشهد

 

آدرس فست فود لیالی لبنان

حرم مطهر رضوی – خیابان امام رضا – بین امام رضا 16 و 18

فست فود هتل جواد نزدیک حرم
2

فست فود هتل جواد نزدیک حرم

فست فود هتل جواد یکی دیگر از فست فود های مشهد است که در نزدیکی حرم قرار گرفته است و افراد می توانند به آن نیز به راحتی مراجعه کنند می توان گفت که این فست فودی  در خیابان امام رضا واقع شده است همچنین می توان گفت که شما این امکان را دارید که برای سرو انواع گوناگون پیتزا، برگر، پیش غذا به همراه انواع نوشیدنی، به این فست فودی مراجعه کنید.

چنانچه شما در این هتل اقامت دارید، شما این امکان را دارید که  برای سرو غذا به بیرون از هتل نروید و غذای خود را تیز در همین فست فودی سرو کنید چرا که می توانید برای سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام این فست فودی را برای خوردن غذا انتخاب کنید.

 

آدرس فست فودی هتل جواد

حرم مطهر رضوی – خیابان امام رضا – بین امام رضا 16 و 18

فست فود فیروزه هتل درویشی نزدیک حرم
3

فست فود فیروزه هتل درویشی نزدیک حرم

میتوان گفت که یک از فست فود های مشهد است که دارای طرفداران زیادی نیز می باشد همچنین می توان گفت که فست فود فیروزه واقع در هتل درویشی مشهد، با  غذاهای مختلف و گوناگون همچون بشقاب سوخاری، پیتزا، همبرگر و چیز برگر یکی از فست فود های خیابان امام رضا نیز می باشد. چنانچه شما بعد از زیارت حرم  امام رضا (ع)، تمایل داشتید که به  فست فودی در نزدیکی حرم مراجعه کنید این فست فود می تواند یک انتخابدبسیار خوب جهت مراجعه شما و همچنین سرو غذا باشد.

فست فود فیروزه هتل درویشی، در تمامی روز های هفته از ساعت 16 تا 1 بامداد، جهت  پذیرایی از میهمانان آماده است و به آن ها نیز خدمات رسانی می کند. این هتل بسیار نزدیک به ایستگاه مترو بسیج می باشد و این امر سبب شده است تا رفت و آمد افراد نیز راحت تر باشد.

بیشتر بخوانید:   بهترین رستوران های مشهد نزدیک حرم

 

آدرس فست‌فود فیروزه هتل درویشی

خیابان امام رضا (ع) – بین امام رضا 24 و 26 – هتل درویشی

کافه فست فودی فرانسیسکو از رستوران های هتل قصر طلایی مشهد
4

کافه فست فودی فرانسیسکو از رستوران های هتل قصر طلایی مشهد

کافه رستوران فرانسیسکو یکی دیگر از بهترین فست فود های مشهد نزدیک حرم است همچنین می توان گفت که این فست فودی یکی دیگر از رستوران های هتل قصر طلایی مشهد است که لابی این هتل واقع شده است. این هتل این توانایی  را نیز ایجاد کرده است تا مهمان ها این امکان را داشته باشند تا غذای خود را در دو فضای بسیار گوناگون  باز و همچنین سرپوشیده میل کنند.

کافه رستوران فرانسیسکو با ارائه خدمات بسیار گوناگون  مانند انواع بازی های متنوع برای سنین متنوع، ظرفیتی حدود 70 میهمان را دارد و همین امر نیز سبب محبوبیت هرچه بیشتر این فست فودی

شده است.

 

آدرس فست‌فود فرانسیسکو

میدان بسیج (میدان برق) – خیابان امام رضا – بین امام رضا ۳۴ و ۳۶

فست فود پیتزا شب
5

فست فود پیتزا شب

فست فود پیتزا شب از دیگر بهترین فست فود های مشهد نزدیک حرم است. این فست فودی در محله احمد آباد نیز واقع شده است همچنین می توان گفت که این فست فودی از فست فودهای بسیار محبوب و با کیفیت مشهد است و همان طور که از اسم آن مشخص می شود این قست فودی تا پاسی از شب فعالیت دارد. پیتزا شب از فست فودهای بسیار قدیمی و با قیمت مناسب در مشهد بهدشمار می رود که تا تا کنون  کیفیت محصولات خود را به خوبی حفظ کرده است.

پیتزاهای گوناگون این فست فود دارای  محبوبیت بسیار زیادی در میان افراد هستند درباره پیتزا های این فست فودی می توان گفت که در اندازه‌های یک و دو نفره طبخ می‌شوند؛ اما در کنار آن انواع گوناگون برگرها و ساندویچ‌های خوشمزه و باکیفیت نیز سرو می‌شود. برگرهای پیتزا شب به شکل دست‌ساز تهیه می‌شوند و در صورت تمایل شما باه همراه قارچ و پنیر سرو می‌شوند.

بیشتر بخوانید:   بهترین هتل های پنج ستاره مشهد نزدیک حرم

 

آدرس فست فودی پیتزا شب

بلوار احمدآباد- بین قائم و نشاط

فست فود شبدیز
6

فست فود شبدیز

می‌توان گفت که این رستوران به‌علت کیفیت بالای غذا های خود توانسته افراد بسیاری را  که سلیقه های متفاوتی دارند را به سوی خود جلب نماید. که می توان گفت که شاهد این موضوع نیز صف های بسیار طولانی و همچنین  شلوغ رستوران شبدیز نیز است منوی فست فودی شبدیز در قسمت پیتزا شامل مواردی مانند:  پیتزا مخصوص، پیتزا مخصوص شبدیز، پیتزا رست بیف، پیتزا جوجه کباب، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا مکزیکو، پیتزا پپرونی، پیتزا هاوایی، پیتزا فونگی، پیتزا سبزیجات، پیتزا مارگاریتا، پیتزا مینی مخصوص و پیتزا مینی مخصوص شبدیز نیز می باشد که هر کدام از این پیتزا ها دارای طرفداران بسیاری نیز هستند.

 

آدرس فست فود شبدیز

بلوار وکیل آباد – نبش وکیل آباد 67

فود کورت آرمیتاژ
7

فود کورت آرمیتاژ

می توان گفت که فودکورت آرمیتاژ در طبقه سوم برج آرمیتاژ گلشن نیز واقع شده است  و دارای 10 غرفه نیز است. در این فود کورت انواع گوناگون غذاهای ایرانی و فرنگی شامل انواع استیک، پاستا، پیتزا، سیب زمینی، برگر، غذاهای ایرانی، ساندویچ، سالاد، آبمیوه و…باکیفیت بسیار خوب نیز سرو می‌شود. در این فست فودی علاقه‌مندان این امکان را نیز دارند تا در یک فضای دلنشین انواع خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها بین‌الملی را امتحان میل کنند و از آن ها نیزدلذت ببرند.پس می توان گفت که فود کورت آرمیتاژ با تنوع بسیار زیادی کا در غذادهای خود دارد سبب جلب نظر افراد بسیار زیادی نیز شده است و افراد زیادی تمایل دارند که غذا های آن را نیز امتحان کنند.

 

آدرس فودی کورت آرمیتاژ

بلوار هفت تیر – خیابان گلشن

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *