پلاستیک های حباب دار

امروز در کی برتره درباره کار های قبل از اسباب کشی و پلاستیک های حباب دار صحبت کنیم. پس لطفا تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

زمانی که لازم است از خانه تان به جایی دیگر برای زندگی نقل مکان کنید و یا از محل کارتان به مکانی دیگر برويد حتما نیاز است یک سری کارها را انجام دهید و برخی مواردی را رعایت کنید تا اسباب کشی شما راحت تر شود و خرابی وسیله ها و مشکلی برای شما پیش نیاید.

قطعا برای شما هم پیش آمده است که هنگام اسباب کشی وسیله های شما با هم قاطی شود و مشکلات زیادی مانند :شکسته شدن وسایل و خراب شدن وسیله های شکستنی، گم شدن وسیله های ریز ، قاطی شدن برخی اسباب ها باهم و … به وجود آید. تمام این موارد و رعایت نکردن اصول اسباب کشی و نداشتن یک سری وسایل برای چیدن مجدد وسیله ها دشواری ها و سختی هایی را برای شما به وجود می‌آورد که برای شما دغدغه و کلافگی به وجود می آورد و کار شما را سخت می‌کند.

در اسباب کشی بسیار مهم است تا شما یک سری وسیله ها و تجهیزات را داشته باشید تا از به وجود آمدن برخی مشکلات برای وسیله های خود جلوگیری کنید و آن را سالم نگه دارید. برای مثال به همراه داشتن کارتن ها می‌تواند وسیله های شما را بسیار مرتب تر و سالم نگه دارد و همین طور داشتن ضربه گیر می‌تواند از شکستگی بسیاری از وسیله ها و خط و خش افتادن روی آن ها جلوگیری کند مانند استفاده از ضربه گیر برای گوشه های میز تلویزیون .

قطعا شما برای یک بار هم اسباب کشی را چه برای خود و چه خانواده و دوستان تان تجربه کرده اید و حتما میدانید که در این شرایط چقدر همه ی اسباب و وسایل در هم ریخته و شلوغ می‌شوند و شما با حجم انبوه از وسیله ها مواجه می‌شوید که فقط برای جمع کردن آنها، آن وسیله ها را بدون اصول و هماهنگی فقط بسته بندی می‌کنید.

بیشتر بخوانید:   ده غذا خوشمزه با برنج

این کار بسیار اشتباه و غلط است و تنها بعد از انتقال وسایل به مکان جدید شما را با کوهی از وسیله های بدون هماهنگی و اصول مواجه می‌کند. به همین دلیل بسیار مهم است تا شما وسایل خود را با تجهیزات مناسب و اصولی بسته بندی کنید. برای یک اسباب کشی اصولی باید موارد زیادی را رعایت کرد که اکنون ما به توضیح برخی از این موارد خواهیم پرداخت .

پلاستیک های حباب دار

خرید وسایل مورد نیاز

برای یک اسباب کشی اصولی شما حتما به وسیله هایی نیاز خواهید داشت که قبل از جمع کردن وسیله ها باید آن ها را تهیه کنید. مانند کارتن برای جمع کردن وسیله ها و پلاستیک حباب دار برای محافظت از ظروف و … . شما اول باید کارتن هایی ضخیم و محکم برای قرار دادن وسایل داخل آنها تهیه کنید و همین طور پلاستیک های حباب داری را تهیه کنید که برای محافظت از ظروف شما بسیار مناسب می‌باشد.

بسته بندی محکم ظروف

دیگر مواردی که در یک اسباب کشی مهم و ضروری است بسته بندی محکم ظروف است. در اسباب کشی به دلیل شلوغی های زیاد و جا به جایی ها ظروف و وسیله های شکستنی بسیار در معرض شکسته شدن هستند و باید در بسته بندی آن ها بسیار احتیاط کرد و به محکم ترین نحو ممکن آنها را بسته بندی کرد. استفاده از روزنامه و پارچه و پلاستیک های حباب دار برای این کار پیشنهاد می‌شود.

شما میتوانید از پلاستیک های حباب دار برای انجام این کار استفاده کنید زیرا مقاومت بالایی را دارا می‌باشند.شما میتوانید دور ظروف و وسیله های شکستنی خود کیسه های حباب دار بپیچید تا آن ها را نسبت به ضربه مقاوم کند و خطر شکستگی کم تری داشته باشند.

بیشتر بخوانید:   بهترین فروشنده تجهیزات عطاری

بهترین وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی

۱_ جعبه های کارتنی: جعبه های کارتنی مقاوم و سبک مناسب برای بسته بندی و حمل اسباب کشی می باشد.

۲_ پلاستیک حبابدار: پلاستیک حبابدار به عنوان یک لایه محافظ برای محصولات شکننده مانند ظروف شیشه ای، ظروف سرامیکی و لوازم آشپزخانه و مجسمه ها استفاده میشود. پلاستیک های حباب دار بسیار محافظ عالی و فوق العاده ای برای نگهداری ظروف می باشد و به شما توصیه می‌شود تا در هنگام اسباب کشی حتما از این پلاستیک های حباب دار استفاده کنید.

۳_ نایلون پلاستیکی: نایلون پلاستیکی برای بسته بندی و حفاظت از محصولات با سطح صاف و قابل خراش مانند مبلمان، وسیله های برقی و لوازم خانگی استفاده میشود.

۴_ بسته بندی فشرده: بسته بندی فشرده مانند فیلم پلیاتیلن (Stretch film) برای بسته بندی و حفاظت از محصولات بزرگ و حجیم مانند مبلمان و تجهیزات صنعتی استفاده میشود.

۵_ بسته بندی فومی: بسته بندی فومی برای حفاظت از محصولات با شکلهای غیرمنظم و شکننده مانند آثار هنری، لوازم آرایشی و… استفاده میشود.

پلاستیک های حباب دار

پلاستیک های حباب دار

استفاده از پلاستیک حباب دار در اسباب کشی بسیار مفید میباشد. این نوع پلاستیک، بافت حباب دار دارد که به خوبی از ضربه و لرزشها محافظت میکند. با قرار دادن لوازم شکننده یا آسیب پذیر درون پلاستیک حباب دار و بسته بندی آن، میتوان از آسیب رسیدن به اجسام جلوگیری کرد.

همچنین، پلاستیک حباب دار به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی نیز عمل میکند و میتواند از تغییرات دما و صداهای خارجی محافظت کند. پلاستیک حباب دار، یک نوع پلاستیک است که دارای بخارهای هوا در آن می‌باشد. این بخارها، به صورت حباب های کوچک درون پلاستیک قرار میگیرند و باعث ایجاد یک لایه عایق بر روی سطح پلاستیک میشوند. این لایه عایق، قابلیت جذب و تفکیک ضربه و لرزش را دارد و به همین دلیل، پلاستیک حباب دار به خوبی میتواند از ضربه و لرزشها محافظت کند.

بیشتر بخوانید:   بهترین غذاهای آمریکایی

استفاده از پلاستیک های حباب دار در اسباب کشی، به دلیل وزن سبک و خواص محافظتی آن، بسیار مناسب است. با قرار دادن اشیاء شکننده یا آسیب پذیر درون پلاستیک حباب دار و بسته بندی آن، میتوان از آسیب رسیدن به اجسام جلوگیری کرد. به عنوان مثال، در اسباب کشی لوازم شیشه ای مانند ظروف یا آینه ها، استفاده از پلاستیک حباب دار میتواند به خوبی از شکستن یا خراشیده شدن آنها جلوگیری کند.

علاوه بر این، پلاستیک های حباب دار به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی نیز عمل میکند. لایه حباب های هوا درون پلاستیک، قابلیت جذب و تفکیک امواج صوتی را دارد و میتواند از ورود صداهای خارجی به داخل بسته بندی محافظت کند. همچنین، لایه حباب های هوا به عنوان یک عایق حرارتی عمل میکند و میتواند از تغییرات دما در بسته بندی محافظت کند. به عنوان مثال، در اسباب کشی مواد غذایی یا داروها، استفاده از پلاستیک حباب دار میتواند از تغییرات دمایی ناخواسته و تاثیر آن بر روی کیفیت محصولات جلوگیری کند.

بنابراین، استفاده از پلاستیک های حباب دار در اسباب کشی بسیار مفید است و میتواند از آسیب رسیدن به اجسام، تغییرات دما و صداهای خارجی جلوگیری کند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *