10 سایت برتر آموزش زبان انگلیسی

10 سایت برتر آموزش زبان انگلیسی

 آیا شما هم علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و می خواهید تمام مکالمات انگلیسی در فیلم ها را بفهمید یا اینکه دلتان می خواهد با یادگیری زبان انگلیسی به کشورهای دیگر سفر کنید حتی اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی برای فهم بیشتر دروس انگلیسی هستید پیشنهاد ما به شما این است که یادگیری مجازی را انتخاب کنید.

در واقع شما عزیزان می توانید با شرکت در وب سایت های مختلف که مشغول و آموزش زبان انگلیسی هستند زبان انگلیسی خود را تقویت نموده و همه آموزش های لازم در این زمینه را ببینید. ما نیز سعی کردیم که در این مطلب 10 سایت برتر آموزش زبان انگلیسی معتبر و فوق العاده عالی  را به شما عزیزان معرفی کنیم. بنابراین پیشنهاد ما این است که تا پایان این مطلب با کی برتره همراه باشید و به مطالب توجه نمایید.

سایت Lang
1

سایت Lang

سایتی که اکنون به شما معرفی نموده ایم یکی از بهترین سایت ها برای یادگیری مطالب زبان انگلیسی است علاوه بر آن باعث افزایش یادگیری شما در بخش ریدینگ زبان انگلیسی می شود. تاکنون افراد زیادی با ورود به این سایت زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفتند و رضایت خود از این سایت را اعلام نموده اند شما عزیزان نیز با ورود به این سایت می توانید از ویژگی های منحصر به فرد آن بهره مند شوید که به شرح زیر می باشد:

 • با ورود به سایت Lang در کوتاه ‌ترین زمان ممکن ۱ نام کاربری برای خود انتخاب نموده و می توانید آموزش را فرا بگیرید.
 • توجه داشته باشید که در چنین سایتی شما می توانید با افراد دیگر در ارتباط بوده و محتوای انگلیسی که ارائه داده اند را تصحیح کنید.
 • همچنین می توانید مطلبی که به انگلیسی نوشته ای را به اشتراک بگذارید تا دیگران آن را تصحیح کنند.

آدرس سایت : www.lang-college.ir

سایت یادگیری زبان انگلیسی BBC
2

سایت یادگیری زبان انگلیسی BBC

 از جمله سایت هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می شود سایت بی نظیر و فوق العاده عالی بی بی سی است. این سایت دارای بخش بندی ها و قسمت های مختلفی برای یادگیری زبان توسط کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان می باشد. بنابراین شما هم با ورود به سایت بی بی سی می توانید از مزایای این سایت بهره مند شوید از جمله موارد زیر:

 • گرامر و دستور زبان انگلیسی و ارائه دوره های آموزشی و نمایش های آنلاین از جمله ویژگی ‌های سایت بی بی سی است.
 • با ورود به سایت بی ‌بی ‌سی می ‌توانید انواع واژگان را تمرین نموده و یاد بگیرید.
 • توجه داشته باشید که سایت یادگیری زبان انگلیسی بی بی سی خوب گوش کردن رو برای همه مخاطبان فراهم نموده است.
سایت British Council:
3

سایت British Council

از دیگر سایت های یادگیری زبان انگلیسی می توان سایت British Council را نام برد چنین سایتی امکان یافتن دوست در هر کجا با زبان انگلیسی را فراهم آورده است بنابراین خدمات این سایت رایگان است و شما می توانید با مراجعه به آن زبان انگلیسی را به صورت کاملاً رایگان با ویژگی هایی که دارد تجربه کنید البته که این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

 • سایت British Council امکان پرسش و پاسخ در تالارهای گفتگو را برای تمام کاربران اختصاص داده است.
 • برای یادگیری اگر به سایت British Council مراجعه کنید می‌توانید حتی انواع ویدیوها و تصاویر را برای آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار دهید.
 • چنین سایتی برای آموزش زبان انگلیسی از پادکست ها و روش های گوناگون برای دریافت مشاوره استفاده نموده است.

آدرس سایت : www.learnenglish.britishcouncil.org

سایت Duolingo
4

سایت Duolingo

از جمله سایت های معروف در آموزش زبان انگلیسی سایت Duolingo می باشد از این رو شما عزیزان هر زمان که تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید با ورود به این سایت و مشخص کردن سطح زبان و سن خود آموزش های لازم متناسب با دانسته های خود را خواهید دید. توجه داشته باشید که این سایت با برنامه ریزی پیش می آمد که با ورود به آن متوجه موارد زیر خواهید شد:

 • یادگیری زبان از طریق سایت Duolingo باعث تمرین بیش تر در تلفظ لغات انگلیسی می شود زیرا هدف این سایت پیشرفت در تلفظ صحیح لغات است.
 • نکته دیگر در این سایت در واقع طی کردن آزمون های مختلف برای یادگیری است و تا زمانی که از درس قبلی با نمره خوب قبول شوید امکان رفتن به درس بعد وجود نخواهد داشت.
 • هم چنین می توانید هدف گذاری نموده و میزان پیشرفت خود را در سایت ببینید.

آدرس سایت : www.www.duolingo.com

سایت flo Joe
5

سایت flo Joe

در میان سایت های آموزش زبان انگلیسی سایت flo Joe هم به چشم می خورد. زیرا چنین سایتی در نظر داشته که آموزش زبان انگلیسی را پله به پله و فوق العاده پایدار به مخاطبان خود آموزش دهد بنابراین امکان ایجاد از بین رفتن موارد یادگیری گذشته را به مخاطبان نخواهد داد زیرا برنامه‌ریزی آن کاملاً دقیق بوده و قطعاً شما در مدت کوتاهی مطالب بسیار مفیدی یاد خواهید گرفت:

بیشتر بخوانید:   ده سایت برتر اجاره ویلا
 • چنین سایتی برای کاربران آزمون های مختلفی برگزار می کند.
 • اگر می خواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید بهتر است با مراجعه به چنین سایتی حتماً خود را بسنجید چرا که سوالات آن و آزمون هایی که برای مخاطبان برگزار می ‌کند شباهت زیادی به آیلتس دارد.
 • البته که در این سایت می توانید زمان آزمون را مطابق زمان تعیین نموده و خود را بسنجید.

آدرس سایت : www.flo-joe.co.uk

سایت live mocha
6

سایت live mocha

این سایت هم با هدف آموزش زبان انگلیسی در حال فعالیت است بنابراین تمام سعی و تلاش خود را جهت آموزش صحیح زبان انگلیسی به کاربران می نماید. بنابراین می توان گفت بهترین روش آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی مراجعه به چنین سایت منسجمی می باشد که به صورت موارد زیر شما را برای یادگیری آماده خواهد نمود:

 • این سایت امکان مکالمه مستقیم با افراد دیگر را برای آن فراهم می کند.
 • در رابطه با اخبار سلامتی و بهداشت سایت بیتوته از منسجم ترین سایت ها در مکالمات مستقیم شما با تشویق و آموزش دیگران یاد خواهید گرفت که طرز صحیح مکالمات انگلیسی چگونه باشد.حساب می آید.
 • علاوه بر این موضوعات به یادگیری صحیح گوش دادن و خواندن انگلیسی بیش تر به شما کمک خواهد نمود.

آدرس سایت : www.livemochas.com

سایت Lyrics training
6

سایت Lyrics training

حتماً تا به حال نام چنین سایتی را در میان سایت های آنلاین یادگیری زبان انگلیسی شنیدی چرا که چنین سایتی در اموزش زبان انگلیسی فوق العاده عمل نموده است. در واقع این سایت برای آموزش بهتر از آهنگ و موسیقی بهره گرفته زیرا موسیقی در ذهن بیشتر پایدار است بنابراین آموزش زبان انگلیسی از طریق آهنگ لذت بخش و مداوم خواهد بود:

 • آموزش زبان انگلیسی از طریق چنین سایتی می تواند با قرار دادن جای خالی آهنگ ها و لغات انگلیسی صورت گیرد.
 • البته که شما می توانید خود را به چالش بکشید و نمونه های سخت و آسان آن را اجرا کنید تا دانش خود را در سطح زبان انگلیسی به بالاترین سطح برسانید.

آدرس سایت : www.lyricstraining.com

سایت news in levels:
8

سایت news in levels

آیا شما هم یکی از افرادی هستید که شبانه روز اخبار را از دست نمی دهید و مدام با گوش کردن به آن از تمام جهان باخبر می شوید این سایت به شما کمک می کند که زبان انگلیسی را از همین طریق فراگیرید. بنابراین اگر به این سایت مراجعه کنید متوجه شیوه جدید و خلاقانه از آموزش زبان انگلیسی خارج شد که به شرح زیر می باشد:

بیشتر بخوانید:   ده سایت برتر مقالات علمی

 

 • برای یادگیری زبان انگلیسی اینسایت اخبار روز را به سه قسمت تقسیم نموده و با زبان انگلیسی به مخاطبان ارائه می دهد.
 • از این رو شما با لغات جدید و قدیم می توانیم جمله بندی های خبر روز را تشخیص داده و در نهایت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.
 • استفاده از این سایت رایگان بوده بنابراین بهتر است مراجعه به سایت فوق العاده و کم نظیر آن را از یاد نبرید.

آدرس سایت : www.www.newsinlevels.com

سایت Talk English
9

سایت Talk English

اکنون دیگر زمان آن رسیده که سایت مفید دیگری را به شما معرفی کنیم که در آموزش زبان انگلیسی رضایت افراد بسیار زیادی را به دست آورده است بنابراین همین موضوع باعث جذب مخاطبان بیشتر این سایت شده. همین موضوع سبب می ‌شود که شما هم یکی از افرادی باشید که با شنیدن چنین موضوعاتی برای بازدید از این سایت مراجعه نموده و کاربر همیشگی آن به عنوان فرد یادگیرنده باشید:

 • چنین سایت دارای قسمت های مختلفی از جمله زبان انگلیسی برای مسافرت و زبان انگلیسی تجاری که در همین زمینه ها باعث یادگیری بیش تر شما خواهد شد.
 • البته که این سایت برای کاربران تمرینات شنیداری و تمرینات نوشتاری مخصوصی در نظر می ‌گیرد.
 • زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی برای مصاحبه نیز از دیگر بخش‌ های آموزشی چنین سایتی می باشد.

آدرس سایت : www.fa.talkenglish.com

ted
10

سایت TED

و در نهایت دهمین سایت آموزش زبان انگلیسی که به عنوان سایت برتر هم انتخاب شده TED می باشد. در واقع هدف این سایت هم آموزش فوق العاده عالی برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است بنابراین روش جدیدی را برای آموزش انتخاب نموده که اگر به سایت آن مراجعه کنید متوجه موارد زیر خواهید شد:

 • در این سایت تنها سخنرانی های مختلف قرار داده شده است که بیش از صدها سخنرانی را می توانید به صورت صوتی و تصویری مورد استفاده قرار دهید.
 • و مهم تر از همه این که سخنرانی های موجود در این سایت در تمام زمینه ها از جمله اخبار و روانشناسی و طراحی و هنری و غیره وجود دارد.
 • همچنین میتوانید سوالات پزشکی خود را بپرسید و به صورت آنلاین پاسخ آن ها را دریافت کنید.

آدرس سایت : www.ted.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *