بهترین جراح بینی در مشهد

امروزه جراحی بینی در میان افراد بسیار باب شده است و در اطراف خود کنسرت زیادی را می بینید که بینی خود را جراحی کرده است. قبل از جراحی بینی همه افراد به دنبال بهترین و متخصص ترین پزشک در این زمینه هستند تا پزشک بتواند بینی آنها را به بهترین نحو ممکن جراحی کند و دغدغه بسیاری از افراد که میخواهند جراحی بینی را انجام دهند پزشک خوب می باشد ما در این مقاله از کی برتره برخی از بهترین جراح بینی در مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد.

دکتر مهدی غلامی
1

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی یکی از بهترین جراح بینی در مشهد می باشد که تخصص جراحی فک و صورت را دارند دکتر غلامی گواهی جراحی میکرووسکولار چرا از دانشگاه استوماتولوژی پکن چین گرفته اند . تمامی جراحی های زیبای صورت مانند جراحی بینی و لیفت صورت و جراحی زیبایی فک یا جراحی زیبای پلک در حوزه تخصصی دکتر غلامی باشد و ایشان تمامی این جراحی ها را بدون هیچ عیب و نقصی انجام می دهند.

 

آدرس: مشهد نبش ملاصدرای ۲ ساختمان سپهر صادرات را طبقه اول

دکتر احسان خدیوی
2

دکتر احسان خدیوی

دکتر احسان خدیوی متخصص گوش و حلق و بینی در شهر مشهد و از بهترین جراح های بینی در این شهر می باشد که در کار خود بسیار حرفه‌ای می‌باشد تحصیلات تخصصی دکتر خدیوی شامل تخصص گوش و گلو و بینی می باشد. که از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه جروج واشنگتن فارغ التحصیل شده اند دکتر خدیوی یکی از بهترین جراحان بینی در شهر مشهد می باشد که افراد زیادی برای جراحی بینی به ایشان مراجعه می کنند.

بیشتر بخوانید:   بهترین مکان های تفریحی مشهد

 

آدرس: مشهد راهنمای ۱/۲۰ پلاک ۲۵ واحد ۳

دکتر نعمت اله مختاری امیر مجدی
3

دکتر نعمت اله مختاری امیر مجدی

دکتر نعمت الله مختاری جزو بهترین جراحان بینی شهر مشهد قرار دارند و در کار خود بسیار تبحر و تخصص دارند دکتر نعمت اله مختاری امیر مجدی بسیار حرفه ای می باشند و فارغ التحصیل یکی از بهترین دانشگاه می باشند و افراد بسیار زیادی برای انجام جراحی بینی به ایشان مراجعه می‌کنند و کار ایشان بسیار تخصصی و عالی می باشد و تمامی عمل های زیبایی را به صورت کاملا حرفه ای و بدون عیب نقص انجام میدهند.

 

آدرس: مشهد بلوار هاشمیه، هاشمیه ۲۶

دکتر علی سرابی
4

دکتر علی سرابی

دکتر علی سرابی از دیگر پزشکان بسیار عالی و حرفه ای در زمینه جراحی های زیبایی می باشند که در یکی از بهترین دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند دکتر علی سرابی یکی از پزشکان عالی و بینظیر در زمینه جراحی بینی در شهر مشهد می باشند که این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند و هیچگونه مشکل تنفسی و دیگر موارد برای بیماران به وجود نمی آید اگر میخواهید عمل جراحی بینی انجام دهید حتما به مطب دکتر سرابی مراجعه کنید تا مشاوره های لازم را بگیرید.

 

آدرس: مشهد بلوار احمدآباد خیابان ملاصدرا و ملاصدرا سه نبش طالقانی ۴ ساختمان بهراد

دکتر نرگس رزم آرا
5

دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا از دیگر پزشکان بی نظیر در شهر مشهد می باشد که متخصص عمل های زیبایی می باشند دکتر نرگس رزم آرا متخصص جراحی بینی می باشند که در این زمینه تخصص و تبحر کافی را دارند و  بیماران خود را بدون اینکه هیچ مشکلی برای آنها به وجود بیاید درمان می‌کند و کار خود را بی عیب و نقص انجام می دهند دکتر نرگس رزم آرا متخصص فوق العاده‌ای در جراحی های بینی های گوشتی دارند.

بیشتر بخوانید:   بهترین آژانس های مسافرتی مشهد

 

آدرس: مشهد خیابان ابن سینا میدان امام رضا بیمارستان امام رضا علیه السلام مشهد

دکتر ایرج وکیلی
6

دکتر ایرج وکیلی

دکتر وکیلی یکی دیگر از بهترین متخصصان جراحی بینی در شهر مشهد می باشد که افراد بسیار زیادی برای انجام جراحی بینی به ایشان مراجعه می‌کنند دکتر وکیلی تخصص بسیار زیادی در جراحی انواع بینی های گوشتی و استخوانی را دارند و بیمارانی که مشکل تنفسی دارند را می‌توانند به بهترین نحو ممکن جراحی کنند بدون اینکه هیچ مشکلی برای آنها به وجود بیاید دکتر وکیلی یکی از بهترین جراحان بینی در شهر مشهد می باشند.

 

آدرس: مشهد خیابان احمدآباد کوچه عارف ۲

دکتر محمد نعیمی
7

دکتر محمد نعیمی

آقای دکتر نعیمی یکی از با تجربه ترین و بهترین جراحان بینی در شهر مشهد می باشند که افراد بسیار زیادی برای انجام جراحی بینی و همینطور ترمیم بینی به ایشان مراجعه میکنند دکتر نعیمی با تخصص بسیار زیاد و تجربه زیادی که دارند می توانند انواع بینی های گوشتی و استخوانی و پلیپ دار و بیمارانی که دارای مشکل تنفسی هستند را درمان کنند بدون اینکه هیچ مشکلی برای آنها به وجود بیایند دکتر نعیمی یکی از بهترین ها در جراحی بینی می باشند.

 

آدرس : مشهد خیابان احمدآباد نبش ملاصدرا ۱۴ پلاک ۳۴

دکتر کریم جلالیان سامانی
8

دکتر کریم جلالیان سامانی

دکتر کریم جلائیان سامانی یکی از پزشک های معروف در شهر مشهد می باشد که افراد بسیار زیادی برای انجام جراحی های بینی به ایشان مراجعه میکنند دکتر کریم جلالیان یکی از بهترین جراحان بینی در شهر مشهد می باشند که تخصص فوق العاده ای را در این زمینه دارند و با سابقه درخشان خود توانست یکی از بهترین ها در جراحی بینی باشند.

بیشتر بخوانید:   بهترین رستوران های مشهد نزدیک حرم

 

آدرس: مشهد پرستار سه ساختمان پزشکان آریا طبقه ۱

دکتر خسرو ابویسانی
9

دکتر خسرو ابویسانی

دکتر خسرو ابویسانی یکی دیگر از پزشکان بسیار عالی و حرفه ای و با سابقه و با تجربه در زمینه جراحی های زیبایی می باشند که در یکی از بهترین دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند دکتر خسرو ابویسانی یکی از پزشکان عالی و بینظیر در زمینه جراحی بینی در شهر مشهد می باشند که جراحی بینی های گوشتی و بینی های استخوانی را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند بدون اینکه هیچ گونه مشکلی برای بیمار به وجود بیاید.

 

آدرس: مشهد احمدآباد پرستار ۱ ساختمان ۸ طبقه ۳

دکتر احمد میمنه
10

دکتر احمد میمنه

آقای دکتر احمد میمنه یکی از پزشکان بسیار معروف و باتجربه در شهر مشهد می باشند که افراد بسیار زیادی برای انجام جراحی های زیبایی و جراحی بینی به ایشان مراجعه می کنند دکتر احمد میمنه جز بهترین ها در جراحی بینی می باشند و تخصص کافی را برای انجام جراحی های بینی های گوشتی و بینی های استخوانی دارند و یکی از بهترین ها در شهر مشهد می باشد.

 

آدرس: مشهد بلوار بعثت بین ناصر خسرو و چهارراه ابوذر غفاری پلاک ۱۶۲

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *