بهترین محلول پاک کننده گوش سگ

ما امروز این جا هستیم تا تعدادی از محلول پاک کننده گوش سگ را برای شما نام ببریم و ویژگی های هر کدام را برای شما شرح دهیم تا شما با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است که گوش ها یکی از مهم ترین بخش های بدن است که حتما به طور مرتب تمیز شود در غیر این صورت ممکن است منجر به بروز مشکلات زیادی شود. البته باید خدمتتان عرض کنیم که این مسئله برای حیوانات نیز صدق می کند و شما باید به طور مرتب گوش های حیوانات خانگی خود را تمیز کنید. شاید با خود فکر کنید که پاک کردن گوش سگ کار دشواری است و نمی توانید به خوبی از پس آن بر بیاید اما باید به این نکته اشاره کنیم که تمیز کردن گوش سگ راحت است و شما می توانید با تهیه ی یک محلول پاک کننده گوش سگ و مقداری پنبه گوش سگ خود را پاک کنید.

برای این کار باید مقداری پنبه را به محلول مورد نظر آغشته کنید و یک تکه دیگر از پنبه را خیس کنید و هر دوی آن ها را داخل گوش سگتان بگذارید.  دقت کنید که مقدار این پنبه ها با کثیفی گوش سگ رابطه مستقیم دارد.

محلول پاک کننده گوش سگ H& j

ما امروز این جا هستیم تا شما را با بهترین محلول پاک کننده گوش سگ آشنا کنیم؛ یکی از این محلول ها که به راحتی در بازار پیدا می شود محلول تمیز کننده اچ اند جی است. شایان به ذکر است که این قطره آنتی باکتریال است و به طور فوق العاده ای می تواند برای تمامی نژاد ها کار ساز باشد.

بیشتر بخوانید:   بهترین غذاهای خانگی سگ

البته در کنار این ها باید اضافه کنیم که این محلول می تواند جرم های گوش را نیز حل کند و آلودگی های موجود در کانال خارجی گوش را از بین ببرد ‌. این محلول به خوبی می تواند باکتری ها و قارچ ها را از بین ببرد و با التهاب و خارش گوش مبارزه کند.  علاوه بر این ها باید به خاصیت ضد حساسیت و آلرژی بودن آن اشاره کنیم.  حجم این محلول اسپانیایی ۶۰  میلی لیتر است.

بهترین محلول پاک کننده گوش سگ

محلول پاک کننده گوش سگ فلامینگو

چنان چه مایل هستید از مبتلا شدن سگتان به بیماری های عفونی جلوگیری کنید و یا این که مایل هستید از ایجاد انگل و کنه در گوش پیش گیری کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما محلول پاک کننده گوش فلامینگو را برای او از بهترین پت شاپ های تهران تهیه کنید. این محلول می تواند التهاب گوش را کاهش دهد و گرد و غبار گوش را از بین ببرد.  حجم این محلول تمیز کننده ۵۰ میلی لیتر است و تمام نژاد های سگ و هم چنین گربه نیز می توانند از آن استفاده کنند .

محلول پاک کننده گوش سگ veko care

یکی دیگر از بهترین محلول های پاک کننده گوش سگ ،محلول veka care است که دارای ph  خنثی است . از ویژگی های مهم این محلول می توانیم به خاصیت ضد میکروبی و ضد تحریکی آن اشاره کنیم. استفاده از این محلول هیچ گونه عارضه ای ندارد و شما با خیال راحت می توانید مجرای گوش حیوان دلبند خود را تمیز کنید. تعلل را کنار بگذارید و همین حالا یکی از این محلول ها را برای سگ خود تهیه کنید.

بیشتر بخوانید:   بهترین شیر خشک های سگ

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *